ΝΕΑ

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας - Αρχή στη Λευκάδα

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα των πρώτων φάσεων του Κυπέλλου Ελλάδας, μέχρι και το Final-8. Η Ομάδα μας θα αντιμετωπίσει στις 30/9 ή στην 1/10 τη Δόξα Λευκάδας εκτός έδρας. 

 

Αναλυτικά:

 

Α' Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών

 

1η Αγωνιστική - Τετάρτη 13/09/2023

National League 2 {Όμιλος Νότου)

 

01. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ - ΚΑΠ

02. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

03. ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ Π. - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.

04. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ. - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

05. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

06. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

07. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΕ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

08. ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ

Α/Α ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

National League 2 {Όμιλος Βορρά)

09. ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

10. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. & ΠΕΝΤ.

12. ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ - ΑΓΣ ΣΙΔΗΡ. ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ

13. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

14. ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ

Α/Α ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

 

National League 1 {Όμιλος Νότου)

15. ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

17. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

18. ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

19. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

20. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

21. ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.

A/A ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

National League 1 {Όμιλος Βορρά)

22. ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

23. ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

24. ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

25. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.

26. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΧΑΝΘ

A/A ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

2η Αγωνιστική - Τετάρτη 20/09/2023

National League 2 {Όμιλος Νότου)

27. ΝΙΚΗΤΗΣ 06 - ΝΙΚΗΤΗΣ 04

28. ΝΙΚΗΤΗΣ 08 - ΝΙΚΗΤΗΣ 05

29. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ 07

30. ΝΙΚΗΤΗΣ 01 - ΝΙΚΗΤΗΣ 02

A/A ΝΙΚΗΤΗΣ 03

 

 

National League 2 {Όμιλος Βορρά)

31. ΝΙΚΗΤΗΣ 13 - ΝΙΚΗΤΗΣ 11

32. ΝΙΚΗΤΗΣ 10 - ΝΙΚΗΤΗΣ 09

33. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΝΙΚΗΤΗΣ 14

A/A ΝΙΚΗΤΗΣ 12

 

 

National League 1 {Όμιλος Νότου)

34. ΝΙΚΗΤΗΣ 20 - ΝΙΚΗΤΗΣ 16

35. ΝΙΚΗΤΗΣ 18 - ΝΙΚΗΤΗΣ 15

36. ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ 19

37. ΝΙΚΗΤΗΣ 21 - ΝΙΚΗΤΗΣ 17

 

3η Αγωνιστική - Κυριακή 24/09/2023

National League 2 {Όμιλος Νότου)

38. ΝΙΚΗΤΗΣ 28 - ΝΙΚΗΤΗΣ 03

39. ΝΙΚΗΤΗΣ 29 - ΝΙΚΗΤΗΣ 30

A/A ΝΙΚΗΤΗΣ 27

National League 2 {Όμιλος Βορρά)

40. ΝΙΚΗΤΗΣ 32 - ΝΙΚΗΤΗΣ 33

41. ΝΙΚΗΤΗΣ 12 - ΝΙΚΗΤΗΣ 31

 

Β' Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών

 

1η Αγωνιστική - Σαβ 30/09 & Κυρ 01/10/2023

42. ΝΙΚΗΤΗΣ 23 - ΝΙΚΗΤΗΣ 35

43. ΝΙΚΗΤΗΣ 24 - ΝΙΚΗΤΗΣ 37

44. ΝΙΚΗΤΗΣ 38 - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

45. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

46. ΝΙΚΗΤΗΣ 27 - ΝΙΚΗΤΗΣ 34

47. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ 26

48. ΝΙΚΗΤΗΣ 39 - ΝΙΚΗΤΗΣ 22

49. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΝΙΚΗΤΗΣ 40

50. ΝΙΚΗΤΗΣ 36 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

51. ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΗΣ 25

52. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

53. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ 41

54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

55. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

56. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ(ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΕ 2022)

 

2η Αγωνιστική - Τρίτη 07/11/2023

57. ΝΙΚΗΤΗΣ 44 - ΝΙΚΗΤΗΣ 45

58. ΝΙΚΗΤΗΣ 47 - ΝΙΚΗΤΗΣ 54

59. ΝΙΚΗΤΗΣ 56 - ΝΙΚΗΤΗΣ 48

60. ΝΙΚΗΤΗΣ 42 - ΝΙΚΗΤΗΣ 52

61. ΝΙΚΗΤΗΣ 51 - ΝΙΚΗΤΗΣ 46

62. ΝΙΚΗΤΗΣ 50 - ΝΙΚΗΤΗΣ 53

63. ΝΙΚΗΤΗΣ 49 - ΝΙΚΗΤΗΣ 43

Α/Α ΝΙΚΗΤΗΣ 55

 

3η Αγωνιστική - Τετάρτη 06/12/2023

64. ΝΙΚΗΤΗΣ 61 - ΝΙΚΗΤΗΣ 55

65. ΝΙΚΗΤΗΣ 60 - ΝΙΚΗΤΗΣ 59

66. ΝΙΚΗΤΗΣ 57 - ΝΙΚΗΤΗΣ 63

67. ΝΙΚΗΤΗΣ 58 - ΝΙΚΗΤΗΣ 62

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 75-70

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

-

              -----

           -, -

 

 

   

 

 

 

Επίσημοι Χορηγοί & Συνεργάτες

line

  • 002-condito.jpg
  • 4all.jpg
  • 007-digas.jpg
  • 009-molinari.jpg
  • eurokatharistik.jpg

Επίσημοι Χορηγοί & Υποστηρικτές του Πρωταθλήματος

line