ΝΕΑ

Δείτε τρεις εντυπωσιακές φάσεις από τον αγώνα της Ομάδας στον Υμηττό με τον Αμύντα, με πρωταγωνιστές τους Νώντα Παπαντωνίου, Στράτο Βουλγαρόπουλο και Ταϊρί Γκαθράιτ... 

Εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube για αποκλειστικό περιεχόμενο της Ομάδας μας... 

 

 

Το χορευτικό του Νώντα

 

 

Δείτε το καλάθι του Γκαθράιτ ΕΔΩ  

Ο Προπονητής της Ομάδας μας, Γιάννης Ντάγιος μετά τη νίκη επί του Αμύντα δήλωσε: 

"Για εμάς ήταν μια πολύ σημαντική νίκη καθώς έγινε σε μια σκληρή έδρα, με μια ομάδα που παλεύει πολύ στην άμυνα, αλλά και ήταν η απαρχή ενός δύσκολου προγράμματος που έχουμε, με αρκετά ματς στο επόμενο δεκαήμερο. Τα παιδιά προσπάθησαν πολύ, πρέπει να τους το πιστώσουμε αυτό, και συνεχίζουν να το κάνουν, γι' αυτό και τους αξίζουν όλα τα μπράβο.

Τώρα έχουμε μπροστά μας τον αγώνα με τον Πανιώνιο, θα προετοιμαστούμε κατάλληλα, ελπίζουμε να είμαστε όλοι υγιείς μέχρι τότε και να κάνουμε αυτό που πρέπει ώστε να βρεθεί η ομάδα σε μια τελική φάση υψηλού επιπέδου, όπου όλοι ομολογούν ότι εκεί ανήκουμε κι εμείς.

Θα πρέπει, όπως ήρθαν τα πράγματα, να το κερδίσουμε αυτό φέτος μέσα στο παρκέ και θα δώσουμε τα πάντα για να το καταφέρουμε. Συγχαρητήρια στον Αμύντα και στον κόουτς Λιόγα για την προσπάθεια".

Μετά από ένα δυνατό αγώνα η Ομάδα μας επικράτησε στο Κ.Γ. του Υμηττού με 69-61 του μαχητικού σωματείου Αμύντας. Ευχαριστούμε τους οπαδούς μας για την παρουσία τους και τη συμπαράστασή τους και σε αυτόν τον αγώνα. 

Αμύντας-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 61-69

Διαιτητές: Καρπάνος-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Διμπινούδης)

Δεκάλεπτα: 16-12, 33-29, 44-51, 61-69

Αμύντας (Λιόγας): Δήμου, Τοπάλλι 15 (1), Σιούντρης 7 (1), Γκρέκας 8 (1), Βαρδιάνος 3 (1), Κουκουνιάς, Γιούση 3 (1), Γκάτζο 9 (1), Καλδής, Μιχάλογλου, Δόξας 13, Καλογερίας 3.

Ηρακλής ΚΑΕ 2022 (Ντάγιος): Παπαρέγκας 7 (1), Γκάθραϊτ 21 (1), Λιάπης 10 (1), Μακρής, Χαριτόπουλος 1, Τζακόπουλος, Παπαντωνίου 15 (3), Τέιλορ 11 (1), Βουλγαρόπουλος 4.

 

Δείτε ΕΔΩ το πλήρες στατιστικό της αναμέτρησης

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Κόροιβος Αμαλιάδας-Μαρούσι 77-75
Καβάλα-Παπάγου 78-93
Αγρίνιο-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 74-79
Μεγαρίδα-Χαρίλαος Τρικούπης 85-67
Πανερυθραϊκός-Αίας Ευόσμου 83-69
Τρίτων-Ερμής Σχηματαρίου 72-63
Ψυχικό-Ελευθερούπολη 94-78
Αμύντας-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 61-69

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις:

Κόροιβος Αμαλιάδας-Μαρούσι 77-75
Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Κανελλόπουλος-Καλογερόπουλος (Πίγκας)
Δεκάλεπτα: 15-19, 35-41, 61-54, 77-75
Κόροιβος Αμαλιάδας (Δελέγκος): Λιούις 18 (2), Νοέας 4, Καμάρας 18 (1), Ερμείδης, Καραΐσκος, Ιατρίδης 15 (1), Μαστόρος 6 (1), Ρουμελιώτης 2, Μίτροβιτς 14 (1).
Μαρούσι (Σκαραφίγκας): Στασινός 15 (2), Θεοδώρου 13 (3), Ξύδας 17 (3), Μαργέλης 4, Καμαριανός 17 (2), Παπαγεωργόπουλος, Μιχαλούτσος 9 (1), Σταυρακούκας.

Καβάλα-Παπάγου 78-93
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Μπακάλης-Δέλλας (Στουπίδης)
Δεκάλεπτα: 16-23, 41-52, 59-68, 78-93
Καβάλα (Πενταζίδης): Γουίτλι 7 (1), Μπόζης, Πουλιανίτης 12 (1), Απαζίδης 16 (3), Πεχλιβανίδης, Ταχυρίδης 8, Γουέμπστερ 13, Τσέλλος 22 (3).
Παπάγου (Κουρής): Γιοβάνης, Γεωργοπαπαδάκος 9 (3), Σανδραμάνης, Κόης 11 (1), Καρούζος 16 (2), Σολωμός 5, Μπέλη 21 (2), Καρακώστας 5 (1), Μπαλός 9, Πίτερσον 14 (2).

Μεγαρίδα-Χαρίλαος Τρικούπης 85-67
Διαιτητές: Σώμος-Στρέμπας-Φασόλης (Ζαγκλής)
Δεκάλεπτα: 21-17, 41-31, 66-53, 85-67
Μεγαρίδα (Μάνταλος): Παλαιοχωρίτης 7 (1), Γκατζιάς 2, Παπαγιάννης 10, Αγγελόπουλος 5, Γερομιχαλός 26 (2), Καψαλός 5 (1), Ντουμπίνσκι 11 (2), Καλλινικίδης 6, Μουρτζούκος, Μότλεϊ 10, Ζαρκαδούλας 3 (1).
Χαρίλαος Τρικούπης (Μούτσιος): Χουχούμης 17 (1), Φενέρ 14, Δημητρακόπουλος 3 (1), Μανιάς, Τόλα 2, Ερμείδης 10 (1), Μολφέτας 12 (2), Κουρουπάκης 9, Καραγεωργίου, Νάνος.

Αγρίνιο-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 74-79
Διαιτητές: Ταρενίδης Σ.-Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης (Πατσαντζόπουλος)
Δεκάλεπτα: 12-27, 35-50, 59-66, 74-79
Αγρίνιο (Καλαμπάκος): Άβελον 20, Ντουζίδης, Καφέζας 2, Τσούκας 10 (3), Τσουργιάννης 19 (1), Κυριλής 5, Φίσερ 7, Θ. Μπαζίνας 9 (1), Μπαρδάκας 2.
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Βαφειάδης 7 (1), Στεργιάκης 10 (1), Κοντός 2, Ζήρος 15 (3), Λίτσος 2, Παπανικολάου 7 (1), Καραχάλιος 5 (1), Δεϊμέζης 4, Καραλευθέρης 14 (3), Γεωργοπαπαδάκος 13 (2).

Πανερυθραϊκός-Αίας Ευόσμου 83-69
Διαιτητές: Χριστινάκης-Λιότσιος-Σπυρόπουλος (Αναστασίου)
Δεκάλεπτα: 15-20, 43-39, 61-56, 83-69
Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Καλλιανιώτης, Παπαδημητρίου 8, Κωστόπουλος 7 (1), Μωραΐτης 14 (1), Καμπουρίδης 11 (1), Μερμίγκης 2, Αρνόκουρος 7 (1), Οικονομόπουλος, Σταματογιάννης 13 (3), Ματαλιωτάκης 12, Ευστρατίου 9 (1).
Αίας Ευόσμου (Χατζούλης): Ζαν-Μαρί 11, Τζέφερσον 13 (2), Αναστασόπουλος, Παπαδόπουλος 9 (1), Πετράκης 2, Κωνσταντινίδης 4, Πετανίδης 12, Καλογιαννίδης 16, Καραγιαννίδης 2.

Τρίτων-Ερμής Σχηματαρίου 72-63
Διαιτητές: Τσώνος-Κωνσταντινόπουλος-Σκανδαλάκης (Μωϋσιάδης)
Δεκάλεπτα: 21-11, 36-29, 62-47, 72-63
Τρίτων (Μιχελάκος): Μάιερς 4, Κουφόπουλος 8 (2), Ζαραϊδώνης 10, Πολυτάρχου 15 (2), Πράπας, Τσουργιάννης 2, Προίσκος, Καμπερίδης 13 (2), Ντράσκοβιτς 16, Τσάμης 4.
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Γουάιλι 1, Καουφμάνις 7 (1), Ζαρμακούπης 13 (2), Καλημέρης, Μέξης 6, Φιλοξενίδης, Μητσιμπόνας 8 (2), Τάταρης 5, Σιγάλας 3, Κυρίτσης 20.

Ψυχικό-Ελευθερούπολη 94-78
Διαιτητές: Μαλαμάς-Αναστόπουλος-Ασλανίδης (Κυρτάτας)
Δεκάλεπτα: 21-19, 47-31, 70-61, 94-78
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Βίκτορ 5, Κουκάς 20 (4), Σεγκού 23, Παπανικολάου 15 (1), Μαλέλης 6 (2), Παύλος 8 (2), Αθανασούλας 17 (4), Αναγνωστόπουλος, Γοργόνης.
Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Χάντσον 22 (3), Αμπατζάς, Γράβας 13 (1), Τσουμάνης 11, Ναούμης 2, Σκουλίδας 5 (1), Ξύδης, Βύρλας, Τουτζιαράκης 25.

Αμύντας-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 61-69
Διαιτητές: Καρπάνος-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Διμπινούδης)
Δεκάλεπτα: 16-12, 33-29, 44-51, 61-69
Αμύντας (Λιόγας): Δήμου, Τοπάλλι 15 (1), Σιούντρης 7 (1), Γκρέκας 8 (1), Βαρδιάνος 3 (1), Κουκουνιάς, Γιούση 3 (1), Γκάτζο 9 (1), Καλδής, Μιχάλογλου, Δόξας 13, Καλογερίας 3.
Ηρακλής ΚΑΕ 2022 (Ντάγιος): Παπαρέγκας 7 (1), Γκάθραϊτ 21 (1), Λιάπης 10 (1), Μακρής, Χαριτόπουλος 1, Τζακόπουλος, Παπαντωνίου 15 (3), Τέιλορ 11 (1), Βουλγαρόπουλος 4.

Βαθμολογία
1. Πανερυθραϊκός 18 (8-2)
2. Τρίτων 18 (8-2)
3. Ψυχικό 17 (7-3)
4. Ηρακλής ΚΑΕ 2022 17 (7-3)
5. Μεγαρίδα 17 (7-3)
6. Μαρούσι 16 (6-4)
7. Κόροιβος Αμαλιάδας 16 (6-4)
8. Παπάγου 16 (6-4)
9. Ελευθερούπολη 15 (5-5)
10. Χαρίλαος Τρικούπης 15 (5-5)
11. Ερμής Σχηματαρίου 14 (4-6)
12. Αγρίνιο 13 (3-7)
13. Αίας Ευόσμου 13 (3-7)
14. ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 13 (3-7)
15. Αμύντας 12 (2-8)
16. Καβάλα 10 (0-10)

Επόμενη αγωνιστική (11η, 21/12)
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ψυχικό
Ηρακλής ΚΑΕ 2022-Κόροιβος Αμαλιάδας
Μαρούσι-Καβάλα
Παπάγου-Αγρίνιο
Χαρίλαος Τρικούπης-Αμύντας
Αίας Ευόσμου-Μεγαρίδα
Ερμής Σχηματαρίου-Πανερυθραϊκός
Ελευθερούπολη-Τρίτων

 

Η επίσημη ανακοίνωση της ΕΟΚ για το τελικό πρόγραμμα και τις λεπτομέρειες της διοργάνωσης UNICEF Trophy, όπου μετέχει η Ομάδα μας:

Ένας νέος θεσμός, το UNICEF Trophy, βρήκε τη θέση του στο καλεντάρι της ΕΟΚ με τις ομάδες των εθνικών πρωταθλημάτων να έχουν το δικό τους Final Four Κυπέλλου, πριν το μεγάλο ραντεβού του Final 8. Είναι μία πορεία που θα ολοκληρωθεί με ένα τρόπαιο που θα δοθεί στο παρκέ, αλλά ένα μεγαλύτερο και σημαντικότερο τρόπαιο θέλουμε να δούμε να δίνεται στην εξέδρα, εκεί όπου θα βρίσκονται παιδιά, επίδοξοι αθλητές, οι οποίοι θα λάβουν προσκλήσεις.

Η ΕΟΚ σε συνεργασία με την UNICEF, της οποίας αποστολή είναι το καλύτερο για τα παιδιά όλου του κόσμου αποφάσισαν πως η εξέδρα θα έχει τη δική τους υπογραφή και τα δικά τους πρόσωπα. Για το λόγο αυτό, η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ενημερώνει την ΕΣΚΑ και την ΕΣΚΑΝΑ, ώστε να απευθύνουν πρόσκληση στα μέλη των ακαδημιών των σωματείων που ανήκουν στη δύναμή τους, προκειμένου να παρακολουθήσουν τους ημιτελικούς και τον τελικό του UNICEF Trophy. Οι λίστες με τα ονόματα των παιδιών και των συνοδών τους (ονοματεπώνυμο και ΑΜΚΑ είναι απαραίτητα) από κάθε ακαδημία θα πρέπει να αποσταλούν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Υπενθυμίζουμε πως οι ημιτελικοί Ηρακλής ΚΑΕ 2022-Πανιώνιος και ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Παπάγου, θα διεξαχθούν την Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου στο Κλειστό Γυμναστήριο Χολαργού «Αντώνης Τρίτσης» στις 17.00 και στις 20.00 αντίστοιχα και ο τελικός το Σάββατο 17 Δεκεμβρίου στις 15.00 στο ΟΑΚΑ. Ο νικητής θα αγωνιστεί στο Final 8 του Κυπέλλου Ελλάδας που θα φιλοξενηθεί στο Ηράκλειο Κρήτης.

Το πρόγραμμα του UNICEF Trophy

Πέμπτη 15/12

“Αντ. Τρίτσης” 17.00 Ηρακλής ΚΑΕ 2022-Πανιώνιος (1)

“Αντ. Τρίτσης” 20.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Παπάγου (2)

Σάββατο 17/12

ΟΑΚΑ 15.00 Τελικός (Νικητής 1 – Νικητής 2)

Το τμήμα Μπάσκετ ανακοινώνει την ένταξη στο Τεχνικό Επιτελείο του προπονητή Σωτήρη Κοκκινόπουλου και τον καλωσορίζει στην Οικογένειά μας.
 
 
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ
Εκπαίδευση :
• Πτυχιούχος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Α.Π.Θ. ( Ειδικότητα Καλαθοσφαίρισης)
• Κάτοχος Μεταπτυχιακού Διπλώματος στην Κατεύθυνση :
΄΄ ΜΕΓΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΄΄ του Τ.Ε.Φ.Α.Α. Δ.Π.Θ.
Προπονητική εμπειρία :
• 1996 – 1997 και 1997 – 1998 Ανδρική ομάδα ΄΄Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ΄΄ - head coach
• 2000 – 2001 Ανδρική ομάδα ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ – head coach
• 2001 – 2002 Παιδική ομάδα και τμήματα ακαδημιών ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
• 2001 – 2002 Ανδρική ομάδα ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - assistant coach
• 2001 -2004 Προπονητής στο αναπτυξιακό πρόγραμμα της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. και της Ε.Ο.Κ - Προπονητής μικτής Ε.ΚΑ.Σ.Θ αγοριών.
• 2002-2003 Παμπαίδες Μ.Ε.Ν.Τ - Παιδική και εφηβική ομάδα ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
• 2003 – 2005 Παιδική και εφηβική ομάδα της Μ.Ε.Ν.Τ. – head coach
• 2004 - 2005 Υπεύθυνος ακαδημιών της Μ.Ε.Ν.Τ.
• 2005 – 2006 Ανδρική ομάδα ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – assistant coach
• 2006 – 2008 Γυναικεία ομάδα και ομάδα νεανίδων της SIEMENS – head coach
• 2008 - 2009 Ανδρική ομάδα ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – head coach
• 2009 – 2011 Ανδρική ομάδα ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – assistant coach
• 2009 – 2011 Εφηβική ομάδα ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – head coach
• 2011 – 2012 Παιδική ομάδα ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – head coach
• 2011 – 2013 Aνδρική και εφηβική ομάδα B.A.O. – head coach
• 2013 – 2015 Aνδρική ομάδα και τμήματα ακαδημιών ΣΙΘΩΝΕΣ – head coach
• 2010 – 2011 Ομάδα λυκείου αγοριών ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2011 – 2012 Ομάδα λυκείου αγοριών ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2015 – 2016 Ομάδα λυκείου αγοριών ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2015 – 2016 Παιδική ομάδα ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – head coach
• 2009 – 2016 Τμήματα ακαδημιών ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ BASKETBALL ACADEMY ( MBA )
• 2010 – 2016 Μέλος της προπονητικής ομάδας του ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ALL STAR BASKETBALL CAMP
• 2016 – 2017 Ανδρική ομάδα Α.Ε.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – head coach
• 2017 – 2018 Ανδρική ομάδα ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – head coach
• 2018 – Δεκέμβριος 2018 Ανδρική ομάδα ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – head coach
• 2017 – Δεκέμβριος 2018 Υπεύθυνος ακαδημιών του ΛΕΥΚΙΠΠΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
• Ιανουάριος 2019 – Ιούνιος 2019 Προπονητής σε Ανδρική –Εφηβική –Παιδική – Παμπαίδες και Μίνι της HOOP BEC.
• 2019 – 2020 Προπονητής της Παιδικής ομάδας και μέλος της προπονητικού staff της Ανδρικής ομάδας της Χ.Α.Ν.Θ.
• 2020-2021 και 2021 – 2022 Προπονητής της Εφηβικής ομάδας και assistant coach της Ανδρικής ομάδας της Χ.Α.Ν.Θ.
Διακρίσεις :
Ως head coach :
• 2004: 1η Πανελλήνια θέση στο final four του αναπτυξιακού προγράμματος της Ε.Ο.Κ. ως προπονητής της μικτής Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
• 2007 : Tρίτη πανελλήνια θέση στο FINAL FOUR του Κυπέλλου Ελλάδας με τη γυναικεία ομάδα της SIEMENS
• 2008 : Τρίτη πανελλήνια θέση με την ομάδα νεανίδων της SIEMENS
• 2010 : Πρωταθλητής Θεσσαλονίκης με την εφηβική ομάδα του ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2010 : Πρωταθλητής Ελλάδας με την εφηβική ομάδα του ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2011: Πρωταθλητής Θεσσαλονίκης με την ομάδα αγοριών ΛΥΚΕΙΟΥ των ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2012: Πρωταθλητής Θεσσαλονίκης με την ομάδα αγοριών ΛΥΚΕΙΟΥ των ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2012 : Τρίτη πανελλήνια θέση με την ομάδα αγοριών ΛΥΚΕΙΟΥ των ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2012 : Άνοδος στη Γ΄εθνική με την ανδρική ομάδα του Β.Α.Ο.
• 2012 : Πρωταθλητής Θεσσαλονίκης με την παιδική ομάδα του ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2012 : Tέταρτη πανελλήνια θέση με την παιδική ομάδα του ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2016: Πρωταθλητής Θεσσαλονίκης με την ομάδα αγοριών ΛΥΚΕΙΟΥ των ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2016: Πρωταθλητής Ελλάδας με την ομάδα αγοριών ΛΥΚΕΙΟΥ των ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
• 2017:Τρίτη θέση στην Γ΄Εθνική Ανδρών με την Α.Ε.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
• 2018: Πρωταθλητής και Κυπελλούχος Ε.ΚΑ.Σ.Α.ΜΑ.Θ. με τον ΛΕΥΚΙΠΠΟ ΞΑΝΘΗΣ και ΑΝΟΔΟΣ στη Γ΄ Εθνική Ανδρών
• 2019: Άνοδος στην Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. με την ανδρική ομάδα της HOOP BEC
• 2020: Δεύτερη θέση στο final four Παίδων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. με την ομάδα της Χ.Α.Ν.Θ.
• 2021: : Δεύτερη θέση στο final four Εφήβων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. με την ομάδα της Χ.Α.Ν.Θ.
• 2022: Τέταρτη θέση στο final four Εφήβων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. με την ομάδα της Χ.Α.Ν.Θ.
Ως assistant coach :
• 2002 : Άνοδος στη Β ΄ εθνική κατηγορία με την ανδρική ομάδα του ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
• 2006 : Άνοδος στην Α΄2 εθνική κατηγορία με την ανδρική ομάδα του ΙΩΝΙΚΟΥ ΛΑΜΙΑΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 75-70

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

-

              -----

           -, -

 

 

   

 

 

 

Επίσημοι Χορηγοί & Συνεργάτες

line

  • 002-condito.jpg
  • 4all.jpg
  • 007-digas.jpg
  • 009-molinari.jpg
  • eurokatharistik.jpg

Επίσημοι Χορηγοί & Υποστηρικτές του Πρωταθλήματος

line